Deník postarší dámy – Koronavirus a Pohádková knížka (sobota 28. 11. 2020)

Deník postarší dámy – Koronavirus a Pohádková knížka (sobota 28. 11. 2020)

víla Majdalénka

Napsala jsem článek o Coronaviru. Pak jsem ho smazala.
Měla jsem totiž nutkavý pocit, že se i já k tématu musím vyjádřit. Potom jsem zjistila, že nemusím. Také proč? Všichni už víme, o co jde. Každý z nás se už v tématu orientuje podle svých pohnutek a momentálních nálad. Hlavně taky podle toho, jaké informace je ochoten k sobě pustit a přijmout.
Takže jen připodotknu, že mne pan Václav Klaus ničím nepřekvapil, jen potvrdil to, co si o něm myslím. Za to mne překvapil pan Janek Ledecký. O něm jsem si původně myslela, že je to správný chlap a sympaťák. Už si to nemyslím.

skřítek Borýsek

Takže raději jiné téma.
Mám radost.
Těší mne, kolik lidí za posledních několik týdnů si našlo cestu na můj blog a čte mé pohádky. Jak mi u nich naskakuje čtenost. Začnu možná věřit na přenos myšlenek, pozitivní vyzařování … nebo něco takového.
Protože o vydání pohádek nyní aktivně usiluji. Nejsem na to sama, byla mi nabídnuta pomoc, takže to vypadá velmi nadějně. A ty krásné ilustrace, co k nim budou! 🙂  Myšlenkou na vydání pohádek jsem se začala zabývat po té, co se mne jeden tatínek na ně ptal na Facebooku. Že z nich čte každý večer svému synkovi, a dal by přednost knížce.
Až bude něco konkrétního, napíšu to sem. Aby se ti, kdo by o ně měli také zájem, mohli začít těšit tak, jako já 🙂

Ilustrace  – Johanka

2 thoughts on “Deník postarší dámy – Koronavirus a Pohádková knížka (sobota 28. 11. 2020)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *