Deník postarší dámy – Nový Zéland a Afrika (3.11. – neděle)

Deník postarší dámy – Nový Zéland a Afrika (3.11. – neděle)

ilustrační foto

Už jsem sem delší dobu nic nenapsala. Měla jsem moc práce. Kromě jiného (co jiného vám neprozradím, ať to nezakřiknu) jsem ryla záhony, hrabala listí, sázela česnek …, no, kdo má dům a zahradu si to dovede představit. A kdo nemá, toho to  asi zajímat nebude.
Takže znovu.
Na Íčku na Chatu v Otázce dne padl dotaz, zda už plánujeme, kam vyrazíme příští rok. No, a moje jedna kamarádka, dušička dobrá, okamžitě práskla, že my dvě plánujeme cestu na Nový Zéland. Fakt, vážně a doopravdy. Jenom ještě nevíme kdy, taková cesta se musí důkladně naplánovat, propočítat, zanést všechny proměnné.
Samozřejmě se nám už přihlásilo spoustu dalších zájemců. Vědí, že s námi (íčkaři) rozhodně nikdy nuda není a  nebude – viz.  naposledy letošní Kořenov. A pamětníci vzpomínají na naši někdejší Cestu do Afriky, ta tedy také stála za to! Máme ji pečlivě zdokumentovanou.
Protože jsem tehdy ještě neměla blog Matyldu, tak vám ten záznam tady okopíruju. Do samostatného článku.  Těm, kdo by si jej chtěli přečíst v originále i s výstižnými komentáři, tam vložím i odkaz.

Tak zatím 🙂

2 thoughts on “Deník postarší dámy – Nový Zéland a Afrika (3.11. – neděle)

  1. Teda Vy jste to vzala zhurta. To je vidět, že toho času opravdu asi moc nemáte. Za ten odkaz bych byl velice rád a chtěl bych se hloupě zeptat. ,,Co to je ti Íčkaři?”

    1. Rojaku, http://www.i60.cz je portál pro starší a pokročilé. Jsme tam registrovaní z celé republiky, povídáme si na chatu v různých rubrikách, čteme články redakční nebo jsou autoři z našich řad, několikrát ročně jsou někde setkání, výlety které organizuje někdo z našich řad či setkání redakční, jsou zde různé soutěže a podobně. samozřejmě jsme jen lidi, tak se tam občas někdo s někým pohádá, nemluví s polu a nebo naopak si z něčeho děláme legraci. Prostě a zkrátka tam není nuda. Navzájem si ve zkratce říkáme “íčkaři” a chodíme na “íčko”. P.S. – nic není povinné a neplatí se žádné poplatky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *