Deník postarší dámy – “Verše psané životem” a autogramiáda( sobota 1.12. 2018)

Deník postarší dámy – “Verše psané životem” a autogramiáda( sobota 1.12. 2018)

Růže pro radost

Akce “Rozlouskni oříšek” pro mne dopadla dobře. Knížka je na pultech, prodává se, mám na ni velmi dobré recenze. Mám splněny všechny závazky, vyplývající z projektu HitHit. Knihy jsou odeslány, pohádky napsány. Tedy až na jednu, ale v tomto případě jsem se se sponzorkou dohodla jinak. Můžu se nyní v  pohodě věnovat dalším plánům a vizím. A že jich v hlavě mám.

Do těch mých plánů patří v nejbližších dnech i návštěva Prahy. Portál i60  pro nás zorganizoval předvánoční setkání  s programem, jeho název je “Verše psané životem“. Určitě to bude zajímavé. Nás, co něco píší, je na íčku zaregistrováno docela dost a tady budou prezentovány v doprovodu hudby básně našich autorů. Nebudu to zde dlouze popisovat, pokud vás to zaujalo, klikněte si na odkaz.
Za sebe musím říct, že se na to hodně těším. Ne jen na program, ale hlavně na setkání se svými známými a také na nováčky mezi námi. To zase bude jednou hukot 🙂
A mne tak napadlo, že bych při té příležitosti zorganizovala takovou malou autogramiádu. Měli byste o něco takového zájem? Ne, nic velkého ani oficiálního. Jen po skončení hlavního programu, až zavládne ukecaná, rozesmátá a pohodová nálada, která tahle naše setkání zatím pokaždé ovládla, bych  zájemcům podepsala jejich knížky.  Můžou přijít všichni, kdo chtějí,  tedy i ti, kteří na íčku nejsou registrovaní a měli by rádi v knize můj podpis (a třeba i věnování).
Takže Vás všechny, kdo si přečtete tenhle článek, se souhlasem redakce portálu i60 zvu  na  Verše psané životem 🙂 (13.13.2018 v Praze)
A ještě něco navíc.
Soutěžíte rádi? Chcete vyhrát jednu knihu “Rozlouskni… “?
Počkejte na další článek, zadání soutěže vypíšu samostatně. Aby to bylo přehlednější 🙂
Tak zatím 🙂

5 thoughts on “Deník postarší dámy – “Verše psané životem” a autogramiáda( sobota 1.12. 2018)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *