Deník postarší dámy – Zlobí mne Facebook, pomůžete? – 15. 10. 2022

Deník postarší dámy – Zlobí mne Facebook, pomůžete? – 15. 10. 2022

Opravdu mne zlobí, nevím, co se děje.
Mám dva oficiální profily.

Jeden používám na osobní pokec a v záhlaví je ikonka medvídka.

 

Druhý měl být profesní, ale protože jsem tak trochu trdlo, moc ho nevyužívám. Neumím to. Ten má v záhlaví ikonku babičky s knížkou.

Pokaždé, když jsem něco napsala, jsem dílko vložila na oba profily, babičku i medvídka. A komu se to líbilo, tak mi dal paleček nebo srdíčko, nebo napsal komentář, však to určitě sami znáte.
Jenže nedávno se mi Facebook aktualizoval. Nenávidím jakékoliv aktualizace. Dá mi pak vždycky hodně práce se na nových stránkách orientovat. Takže ani tady nebyla výjimka. Po aktualizaci jsem chvíli marně hledala profil s medvídkem, objevila jsem ho až  za pomoci jedné kamarádky. A trampoty pokračují. Ony se mi oba ty profily nějak propojily. Na tom profesním (babička) se objevily reklamy, které tam dosud nebyly, marně je mažu. Za jednu smazanou se objeví deset jiných. Na tom povídacím (méďa) vidím příspěvky známých, ale mám pocit, že oni nevidí ty mé. Drasticky totiž vymizely reakce na příspěvky mé. Na webových stránkách mi téměř vymizela čtenost i komentáře. Objevují se velmi sporadicky, a pravděpodobně jen z profilu s babčou. Jasně, není to nikoho povinnost, aby na mne reagoval. Tomu bych rozuměla, a pokud se už mé články nelíbí, je to pro mne důvod k zamyšlení, co zlepšit.
Ale ráda bych si tedy ověřila, jak to je. Proto prosím známé, kamarádky i kamarády, přátele i ty, kdo tento můj příspěvek otevřou jen tak náhodou  – napište mi prosím pod něj komentář, na kterém profilu jste ho četli. Na babičce nebo medvídkovi? Jaké bylo datum, když jste ho objevili?
Moc by mi to pomohlo. Mohla bych řešit příčinu. Buď se zlepšit v psaní, a nebo hledat technický problém.
Díky.
Vaše Matylda – Libuše Křapová

6 thoughts on “Deník postarší dámy – Zlobí mne Facebook, pomůžete? – 15. 10. 2022

  1. Zdena Jírová měla podobný problém. Ale už je to delší dobu . Ale já Tě na přátelích na íčku vidím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *