E-kniha Hanko, utíkej! aneb trampoty jedné puberťačky

E-kniha Hanko, utíkej! aneb trampoty jedné puberťačky

Mám radost. Velkou.
Konečně mi vyšla druhá knížka. Jmenuje se Hanko, utíkej! aneb trampoty jedné puberťačky. Vyšla jako e-kniha v nakladatelství pana Koláčka E-knihy jedou a je k dostání na různých e-schopech. O čem to je? O obyčejné holce Hance. Bude jí třináct – a to většinou dívkám hodně záleží na tom, co si o nich myslí okolí. A Hanka má dvě kamarádky, které jí to dávají, jak se říká, jaksepatří najevo (chtěla jsem napsat sežrat, ale nevím, jestli je to zde vhodné). A tak když Hanka zjistí, že v létě o prázdninách nepojede s rodiči k moři, ale jen k docela obyčejnému rybníku, je z toho nešťastná. Co si o ní Gábina s Andreou pomyslí? Vždyť ji zařadí mezi “socky” a nebudou se s ní chtít kamarádit!
Prostě naprostá katastrofa.  Jenže není zbytí a tak Hanka musí s babičkou a mladším bratrem na začátku prázdnin k tomu rybníku odjet. A tam potká “vodníka”. On sice není vodník jako vodník, ale to Hanka v té chvíli ještě netuší. Na tož aby tušila, jaké dobrodružství ji tam čeká.
Dál vám zde nic psát nebudu. Koho to zaujalo, může nahlédnout třeba SEM , zveřejňují zde několik kapitolek. Pokud byste chtěli vědět, jak to vše dopadne – a nebo potřebujete dobrý vánoční dárek pro dceru či vnučku, můžete (ale nemusíte) si tady knížku zrovna koupit. Jsem přesvědčená, že té obdarované uděláte radost. A že se bude i vám (i synům a vnukům) líbit také.
Jsem o tom tak pevně přesvědčená, že jsem se rozhodla někoho z vás odměnit.
V lednu vypíšu soutěž.
Položím otázku z děje  – a kdo mi správně odpoví jako první, dostane odměnu.
Co by se vám líbilo jako výhra? Přáli byste si radši klasickou knížku Rozlouskni oříšek nebo napsat pohádku či povídku na přání?
Napište mi to, prosím, tady pod článek do komentářů.

5 thoughts on “E-kniha Hanko, utíkej! aneb trampoty jedné puberťačky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *