Hurá na zahradu.

Hurá na zahradu.

Já teď byla v jednom kole. Pořád něco a navíc v nedalekých Luhačovicích bylo tento víkend “Otvírání pramenů”. Sešly jsme na několik dní kamarádky z blízka i daleka, smály se, povídaly, komentovaly a věčně se hledaly. Hlavně v sobotu, když jsem já jako jedna z řidiček zapomněla doma telefon.
Mám v hlavě o té naší akci povídání, ale musíte na něj počkat do zítřka 🙂 Teď jdu na zahradu, pomazlit psa, dohlédnout, jestli kočkám už konečně zabraly nové antiklíšťatové obojky a hlavně si popovídat s plevelem. Hurá na něj!
P.S. Já mám stejně bezva kamarádky. Téměř všechny mi přispěly na projekt “Rozlouskni oříšek” a koupily si knihu.
Díky, holky 🙂

https://www.hithit.com/cs/project/4525/rozlouskni-orisek

10 thoughts on “Hurá na zahradu.

 1. Asi zkusím nějaký recept na přírodní bázi. Ještě ho ale někde sehnat. Na internetu se ale určitě něco najde.

 2. Tak jak roste plevel …., my musíme plevelit furt, jak se zalévá, roste pěkným tempem… Ještě, že nemáme velkou zahradu :).

 3. Je to stejně zajímavé, příspěvek se objevil dřív, než jsem ho odeslala – už se mi to stalo tady podruhé :-o.

 4. My jsme koupili kocourovi taky obojek proti klíšťatům a blechám, sice jen za 150 Kč, ale po 14 dnech si kocoura zřejmě někdo odnesl, byl hodně přítulný – takže ani nevíme, jak obojek fungoval.
  Určitě sám neutekl, měl se tu příliš dobře :-), a navíc měl cedulku s bydlištěm…..
  (zas mi to napsalo, že komentář je duplicitní – no, to není, ještě jsem to neposílala …)

 5. My jsme koupili kocourovi taky obojek proti klíšťatům a blechám, sice jen za 150 Kč, ale po 14 dnech si kocoura zřejmě někdo odnesl, byl hodně přítulný – takže ani nevíme, jak obojek fungoval.
  Určitě sám neutekl, měl se tu příliš dobře :-), a navíc měl cedulku s bydlištěm…..

 6. Antiklíšťové obojky mi ani nepřipomínejte. Koupil jsem jeden co má vydržet čtyři měsíce a náš pes je měl do týdne zpátky.

  1. Tak já letos koupila jinou značku, kočkám má vydržet tři měsíce, psovi osm. Mají je tedy zatím čtrnáct dní, zatím zabraly 🙂 Kocour byl klíšťat plný, teď se mu kožíšek čistí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *