Když začne sluníčko hřát

Když začne sluníčko hřát

Nosíte také rádi trička? Asi by se našlo velmi málo lidí, kteří by na tuhle otázku odmítavě zavrtěli hlavou.
V naší době jsou trička a tílka velmi oblíbený a rozšířený kousek oblečení ve všech věkových kategoriích. Nosíme je v zimě, v létě, pod svetr, košili i samostatně. Můžeme je libovolně kombinovat s oblečením,  obléci je k sukni i ke kalhotám různých délek.
Nebylo tomu tak ale vždy. Tahle součást oblečení se objevila někdy před sto lety a trvalo dost dlouho, než se rozšířila po celém světě. Oblibu tričku získal až americký herec, populární krasavec Marlon Brando, když se v něm ukázal v padesátých letech minulého století ve filmu Tramvaj do stanice Touha.
Teprve pak se stalo nepostradatelnou součástí našeho šatníku
Nyní máme jaro, venku na modré obloze hřeje sluníčko, rtuť na teploměru stoupá, ukládáme rukavice, teplé svetry a bundy na dno skříní.  Tričkům právě začíná hlavní sezóna. Prostě všechna trička v létě letí. Oblékáme je k vodě nebo do hor, na cestu do práce či k večernímu grilování.
Krásná trička i tílka na doplnění svého šatníku najdete například v internetovém obchodě Velkoskladu oblečení.
Mají v nabídce široký sortiment pro děti, ženy i  muže. Můžete si vybrat z jednoduchých triček a tílek bez rukávů,  s širokými či úzkými ramínky, a  samozřejmě mají v nabídce také ty s dlouhým či krátkým rukávem.
Vyberete si zde z triček různých značek, barev a střihů. Prozkoumejte, z jakého materiálu je tričko vyrobeno, je důležité, aby bylo jeho nošení pro vás příjemné a pohodlné, aby triko plnilo vaše očekávání.
Kromě trik a tílek zde objevíte i bohatou nabídku dalšího zboží. Sportovní i pracovní oblečení, mikiny, bundy, kabelky a jiné.
Oslovila vás tahle nabídka? Pokud ano, klikněte si na odkaz výše uvedený.

Určitě budete spokojeni.

 

 

PR

6 thoughts on “Když začne sluníčko hřát

  1. Tak já to měla jednoduché, na mě tam nic nemají. Raději ale také nosím spíš tuniky a volné halenky.

  2. Tak už se článek našel – no a je to tu dvakrát …
    já oblečení nerada nakupuji přes internet, to se málokdy strefím do velikosti. Tuhle jsem neodolala jedné pěkné tunice – no a přišla velká – vracet ji ale nebudu, co když zase přiberu, že ? 🙂

  3. Už jsem psala komentář na tento článek, ale kam se poděl? Napíši to tedy znovu. Na odkaz jsem se koukla, ale nic moc pro mě, ani se mi tam popravdě ani skoro nic nelíbí, nebo takhle – nenosím trika bez rukávů, ani nijak obepnutá, mám raději haleny a tuniky alespoň s krátkými rukávy…. a bundu tam na mě neměli takovou, jakou bych chtěla …
    Při odeslání mi to napsalo, že je to duplicitní – ale kde je? 🙂

  4. Už jsem psala komentář na tento článek, ale kam se poděl? Napíši to tedy znovu. Na odkaz jsem se koukla, ale nic moc pro mě, ani se mi tam popravdě ani skoro nic nelíbí, nebo takhle – nenosím trika bez rukávů, ani nijak obepnutá, mám raději haleny a tuniky alespoň s krátkými rukávy…. a bundu tam na mě neměli takovou, jakou bych chtěla …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *