III. Co se to děje ve Vodafonu?

III. Co se to děje ve Vodafonu?

Elektronika, Ruce, Mobilní Telefon
ilustrační foto

 

Hotovo.
Mám nového operátora, je jím nyní T – mobil.
S Vodafonem jsem smlouvu ukončila.
Své trampoty s ním jsem už popsala v minulých dvou článcích, takže teď jen krátce.
Již se mi nepodařilo dostat se do Samoobsluhy, protože, jak jsem už psala, mi z neznámých důvodů bylo změněno heslo. Nepodařilo se mi ani zadat si nové, protože při pokusu ho získat po mně chtěl automat zadat nějaká čísla z OP. Jenže za těch posledních třináct let jsem OP měnila třikrát, takže ta čísla na tehdy uzavřené smlouvě už dávno neplatila. Nevadí. Jen doufám, že na poslední chvíli opět nedošlo k nějakým změnám na mém tarifu, to zjistím, až mi přijde SMS s posledním vyúčtováním.
Nakonec jsem se v duchu s Vodafonem loučila docela s nostalgií.
Byla jsem u nich dlouhých třináct let. Po celou tu dobu jsme spolu navzájem vycházeli docela dobře. Tedy až na ten poslední měsíc.
Opravdu by mne zajímalo, co se to ve Vodafonu děje.
Protože ta časová souvislost vede k zamyšlení.
Na podzim jednoho roku se spojí dvě velké firmy – a téměř v zápětí se začnou objevovat případy nevysvětlitelných zvýšení tarifů – jakoby omylem. Jen já vím o třech – a to jsem po nich nijak nepátrala. Dozvěděla jsem se o nich až následně, když jsem si svému okolí nechápavě stěžovala na nečekané a neohlášené zvýšení tarifu mého.
A opět – zase bych to nijak nehrotila a čekala na vyřešení, kdyby nevázla komunikace. Kdyby mi někdo ze strany Vodafonu zavolal, odepsal na dotaz…. Poslední kapkou byl ten můj poslední pokus o řešení. To když jsem se téměř po třech týdnech konečně dovolala a mužský hlas mi s falešnou asertivitou odpovídal, že on nic nemůže řešit, odmítal mne někam přepojit a naznačoval, že za zvýšenou platbu si můžu sama voláním na placená čísla. Při tom jsem mu říkala, že jde o zvýšení tarifu, ne provolané hovory a sám si to na mém účtu u Vodafonu mohl ověřit. No jo, když není chuť…
Tož asi tak.
Teď jsem zvědavá, jaké to bude u T – mobilu.
Ale to už patří jinam.

…………………………………………….

Jen vám tu ještě znovu připomenu odkaz na mou knížku o devítileté Majdě, a jejich problémech a jak se jí je podřilo vyřešit. Prostě je to moc šikovná holka 🙂

/https://www.matyldinopovidani.cz/rozlouskni-orisek/

4 thoughts on “III. Co se to děje ve Vodafonu?

  1. Jestli si myslíš, že jinde to bude lepší, tak to jsi snílek. Neustále něco řeším buď za sebe (O2) nebo za manžela (T-mobile). Když si člověk zvykne na nový tarif (třeba 5přátel), tak ho zruší. Potom zase účtují hodně, nemůže se na ně jedinec dovolat apod. Už na to nemám nervy, pořád se s někým handrkovat a měnit operátora. Od Vodafonu jsem musela odejít z důvodu špatného signálu. Hlavně zdraví !!

  2. Moc Ti přeji, aby změna vedla ke Tvé velké spokojenosti a svého rozhodnutí jsi nelitovala. Ostatně změna je život……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *