Máme nový rok

Máme nový rok

Máme nový rok, rok 2018. Přeji vám všem, ať sem chodíte pravidelně či jen tak občas zabloudíte, aby se vám v něm dařilo.  Vlastně to přeji i sobě. Ať jsme všichni zdraví, spokojení, ať nám nikomu nechybí peníze na splnění nějakých snů, někdo, kdo nás obejme, políbí či utře slzy, když se kopneme do brňavky.
Tak hodně štěstí 🙂
Olinko, pohádka za prosinec je opravdu tvoje, měla jsi nejvíc komentářů v prosinci. Psala jsi mi, že bys chtěla o kočičce Míše. napiš mi, prosím, o ní něco víc. Byla černá nebo murinka? Co měla ráda? nějaké hračky? nevím, co z toho všechno použiju, většinou si pohádky určují vlastní děj po pár větách 🙂 Ale nějak mne to navede 🙂 Můžeš mi poslat nějakou její fotku? Mám tu už dvě pohádky o kočičkách, (O zatoulané kočičce a Kdo to tady zlobí, rubrika Pohádky na přání) četla sis je? Líbily se ti?

P.S. Pokračování pohádky O zamrzlé víle sem dám do konce týdne, slibuji 🙂

9 thoughts on “Máme nový rok

 1. Už máme březen. Když se blíží jaro, tak mi ani nevadí, že ta zima rychle utekla. Tedy, ještě úplně neutekla, ale už se to blíží.

 2. Také přeji mnoho bezva nápadů ke psaní všeho možného :-), ráda si všechno přečtu. Chodím sem celkem pravidelně, i když také občas jen nakukuji, co je nového :-).

 3. Já přeji Matyldo hodně inspirací, ať se Vám daří, protože to je dárek i pro nás. Děkujeme, že se s námi dělíte o radost.

 4. Co nám nový rok asi přinese? Doufám, že jenom to dobré.
  Přeji nám všem, abychom nikdy nebyli sami.

 5. Ještě dodám, na i60 v lednu 2014 vyšel příběh o Míše pod názvem “Moje kočičí štěstí” a je tam i pár fotek. Třeba tam nakoukneš.

  1. Olinko, zdravím 🙂 Nakouknu, přečtu si, a pokud ti nebude vadit, nějakou fotku si stáhnu potom k pohádce, ano?

   1. Fotky jsou tam jen tři. Stáhni si, která se bude hodit. Jiné, bohužel, nemám. Bylo jich hodně, jenže mi kleknul počítač a přišla jsem nejen o Míšiny fotky, ale také o několik dovolených. Neměla jsem nic zálohované. Teď už snad budu chytřejší. Zdravím O.♥

 6. Milá Matyldo, ze všeho nejdříve Ti přeju krásný a bohatý rok. Bohatý na nápady a bohatý na dobré přátele. O mé Míše ti napíšu ráda. Byla z útulku a nalezená v lese, po zimě, kterou tam prožila. Její původní majitelka zemřela v listopadu a kočička se ztratila. Našli ji až v březnu a já jsem ji objevila na výstavě opuštěných koček až v září. Byla krásně mourovatá a dlouho plachá, poprvé se ode mně nechala pohladit až po několika týdnech. Něco jsem o tom napsala na i60 už v roce 2013. Jak žila v lese od listopadu do března by mě moc zajímalo. Možná o tom něco budeš vědět Ty. Zdravím O.

 7. I já přeji Tobě do nového roku hodně štěstí, zdraví, nápadů na další příběhy a fantazie k jejich zpracování. A Ty už víš, že Martinovi z Tvého příběhu přinesl červeného kulicha ježíšek. Měl z něj velkou radost. Zdraví babička Alenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *