Nudu v Brně rozhodně nečekejte. Naopak

Nudu v Brně rozhodně nečekejte. Naopak

Nudu v Brně rozhodně nečekejte. Naopak

Sháníte tip na nějaký neotřelý výlet? Zapomeňte na evropské metropole. Jsou předražené a v poslední době ne moc bezpečné. Co takhle výlet do Brna?

Brno je naším druhým největším městem a jako takové rozhodně má co nabídnout. Hrad a pevnost Špilberk, katedrála svatého Petra a Pavla, Brněnské výstaviště, Masarykův okruh, Brněnská přehrada, vila Tugendhat, to jsou všechno lákavé atrakce! Brno je zkrátka plné života, v létě obzvláště.

Co se děje v Brně?

Druhá polovina srpna každoročně patří hudebnímu open-air festivalu na Špilberku. Až do 1. září si můžete užívat i workshopů, koncertů, tance, happeningů a performancí v rámci festivalu Uprostřed, což je multižánrový festival nezřizované kultury pořádaný ve veřejném prostoru v centru města. Neplatíte tedy žádné vstupy, jen se bavíte!

Gurmánské Brno

A k tomu vás v Brně může čekat řada gurmánských zážitků. Druhé největší město ČR je plné skvělých restaurací, barů, cukráren, barů, pivnic a vináren.

Kde se ubytovat?

Náročný den strávený procházkami po brněnských zákoutích by chtělo nějak stylově zakončit. Doporučujeme nějaký menší stylový penzionek, ve kterém se o vás postarají jako o vlastní. Takovouto péči můžete čekat v malém malebném penzionu Kovárna. Nečekejte ovšem jen luxusní ubytování (ve čtyřech stylových pokojích), svou otevřenou náruč pro vás má i tamní bohatě zásobený vinný sklep!

Nezapomenutelná svatba

Brněnský penzion Kovárna, to je místo přímo stvořené nejenom pro výletníky, ale i pro firemní akce, rodinné oslavy a především svatby! Tamní prostorná jídelna totiž pojme až 35 osob. V případě většího počtu oslavenců či svatebčanů se ale budete moci uchýlit do již zmíněného vinného sklípku, ve kterém se může veselit až 60 lidí!

Svatba jako Brno

Stačí si zarezervovat datum, do diáře si poznamenat Brno svatba a začít se těšit. Budete totiž mít na co. Připraveno pro vás bude teplé i studené občerstvení, vkusná výzdoba, dekorace i fotografické služby. A proudem samozřejmě poteče kvalitní víno. Když svatba v Brně, tak ať je nezapomenutelná. Zkrátka jako Brno.

P.R.

One thought on “Nudu v Brně rozhodně nečekejte. Naopak

  1. Brno je určitě krásné město, ale bohužel tak vzdálené od nás …že se mi o výletu může jen zdát. Je hodně měst, co jsou blíž a také jsme tam nebyli. Člověk nemůže mít všechno a být všude tam, kde by chtěl….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *