Pauza

Pauza

Měla jsem teď zase delší pauzu, já vím. Ale nějak nestíhám. Trochu cestování, trochu marodění, nějaké starosti a hlavně trucující počítač.  Tak ten budu mít vyřešený už co nevidět, příští týden si pro něho jedu, kdyby trakače padaly, hrom bil a vítr fičel.
Tož tak. Za to vám sem ještě dnes vložím – když ne celou, aspoň další díl pohádky na přání – Olinko, promiň, že to trvá tak dlouho, já se polepším.
A ještě jedna informace – jak jsem psala, tak letos budou pohádky na přání jen jednou za tři měsíce. zatím vede – jak jinak – babička11 🙂

18 thoughts on “Pauza

 1. Tak už to konečně přišlo, oteplení a trochu i toho slunce. Doufám, že se to ještě nepokazí a bude to už jen a jen lepší.

 2. Když vysvitne sluníčko, tak je parádně, ale když jsou mraky na obloze je ještě pěkně chladno.

 3. U nás se už všechno dávno zelená, sněženky jsou odkvetlé, teď kvetou bledulky a začínají fialky. Vystrkují i narcisky s poupaty a dokonce i hyacinty. To pak bude najednou parády na zahrádce! Škoda, že krokusky už taky nekvetou, jen jsem našla poslední dva bílé.

 4. Jaro už začíná vystrkovat růžky, tak to snad žádné mrazy zase nepokazí. I když je předpověď, že se má ještě ochladit. Tak uvidíme

 5. Třeba Vám pomůže jaro, až se všechno zase zazelená a bude zase krásně. Inspiraci a energii nasbíráte na zahrádce a my dostaneme další krásnou pohádku.

 6. Tak , aby jste měla Matyldo šťastnou ruku s výběrem počítače. Těším se, až Vám to bude fičet, až se bude od klávesnice kouřit. 😀

 7. Já jsem tady také delší dobu nebyl a tak jsem aspoň při vaší absenci také o nic nepřišel.

 8. Každý musí občas vypnout a odpočinout si. A když píšete, tak musíte mít taky dobrou náladu a být v pohodě. To se pokaždé nepoštěstí.

  1. Máte pravdu, někdy se prostě nesoustředím a nesoustředím. Tak jdu se psem nebo jen tak čekám, až je zítra 🙂

 9. kdyby trakaře padaly, hrom bil a vítr fičel –
  to ne, Matyldo – to nejezděte, to by mohlo být nebezpečné :-)…. musíte na sebe dávat pozor, kdo by nám potom psal ty krásné pohádky??

   1. Stačil by obyčejný psací stroj :-), nebo papír a tužka …. ale počítač je lepší :-)…

     1. To je na něm to nejlepší…. my jsme v práci dřív psali na stroji i s 8 kopiemi – průklepákem, a když nastala chyba – tak přes papírek opravit … to byl děs ..

     2. No právě. Kdežto počítač maže a ještě mne na chybu sám upozorní 🙂

 10. Klidně si dejte pauzu, i to je potřeba, tělo potřebuje regeneraci a taky si o to samo řekne. Taky mi nebylo tento týden zrovna dvakrát nejlépe a musela jsem si odpoledne lehnout, což u mě není normální. Sama jsem se tomu divila a bylo to snad poprvé za tu dobu, co jsem v důchodu.

 11. Myslím, že si všichni rádi počkáme na další pokračování …. já už jsem druhý díl přečetla :-), a jsem zvědavá, jak to bude probíhat dál…. příběhy a pohádky o kočičkách jsou mi dost blízké, kočky mám ráda ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *