Soutěž o “Oříšky..” skončila a vyhráli ….

Soutěž o “Oříšky..” skončila a vyhráli ….

Soutěž skončila, já dojela z cest domů a zjišťovala, kolik se prodalo “Oříšků…” v měsíci listopadu.  Žasla jsem. Opravdu. Ale asi jinak, než vy teď myslíte.
Protože konečné číslo je  … 35.
Pevně věřím, že se jen někde stala chyba a prodaných výtisků je mnohem více. Ale tohle číslo mi bylo oznámeno a tak je teď na mně, abych vyhlásila tři vítěze.
1. Jaroslav Franče tipoval ….  110 prodaných výtisků
2. Jana P. tipovala ……………..116    ” “
3. Rojak tipoval …………………129   ” “
Tři vítězové ode mne nyní mohou čekat mail s žádostí o adresu, na kterou jim knížku pošlu. Vám ostatním mohu jen doporučit, ať si ji koupíte. Protože je opravdu dobrá, nekecám. A zase sem na můj blog někdy nahlédněte. Pohádek a příběhů tu mám už zveřejněných spoustu – a třeba bude zase někdy i nějaká soutěž 🙂
Přeji Vám všem pěkné Vánoce a do nového roku jen to nejlepší. Zdraví, štěstí…, však to znáte.
Ať je Vám v roce 2019 jen dobře a máte dost času i na čtení.
Vaše Matylda

13 thoughts on “Soutěž o “Oříšky..” skončila a vyhráli ….

  1. Knížku našel vnuk pod stromečkem. Začali jsme ji číst ještě u nás a snad nikdy jsem ho neviděla příběh tak prožívat! Aby ne, vždyť je o dětech a jejich příhodách, jak je může zažít každé dítě. Knížku si odvezl od babičky domů a dneska jsem ho viděla od vánoc poprvé. Mám velkou radost, že knížku celou přečetl a líbila se mu. Že ji skutečně přečetl jsem si ověřila otázkami, hezky jsme si o ní popovídali. Děkuji za pěkný příběh a knížce přeji ještě hodně malých dychtivých čtenářů.

  2. Kniha je moc pěkná a není jen pro dětské čtenáře. Četla se do ní začetla naše dcera, která jinak na čtení moc není.

  3. Dobrý den,
    knihu jsem přečetla a moc mě bavila. Je to klasický dětský příběh, teda minimálně podle mě. Strašně ráda čtu, doma mám spoustu knížek, přečtu téměř cokoliv a tahle kniha mě moc bavila. Tohle téma se rozhodně neomrzí, rozhodně doporučuju.

  4. Gratuluji k tak vysokému číslu prodaných výtisků, nevím, jaký byl náklad, kde všude se knížky prodávaly, ale před důchodem jsem pracovala v tiskárně a tak vím, jak je těžké se prosadit s novým titulem na knižním trhu. 35 je velmi pěkné číslo, při tom množství všech různých knih je opravdu skvělé, že tato knížka zaujala 35 lidí natolik, že si ji koupili. Ať se daří v dalším psaní, přeji hodně dobrých nápadů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *