Soutěž o tři knihy “Rozlouskni oříšek”

Soutěž o tři knihy “Rozlouskni oříšek”

Soutěž o tři  knihy “Rozlouskni oříšek!
1. Stačí správně tipnout, kolik výtisků se prodá za měsíc listopad 2018
2. Sdílejte, lajkujte, není podmínkou, ale pomůžete mi v propagaci:-)

Vyhrají první tři z vás, kteří k danému číslu budou  nejblíž.

Své tipy napište do komentáře sem pod tento článek do čtvrtka 13. 12. 2018 do 15.00 hod. Bude to nejlepší kontrola pro všechny zapojené soutěžící. Soutěž bude 13. 12. 2018 v 15.00 hod ukončena.
Musím napsat, že  sama nevím, kolik kusů se prodalo a zatím to neví ani nakladatelství. Proto určit tři výherce a odeslat (či osobně vydat) výhry budu moci až po té, kdy mi počet prodaných kusů pan Himal z  Petrklíče sdělí.
Nápověda
Od 10. – 30. října se prodalo 61 výtisků. Musíte ale přihlédnout k tomu, že chvíli trvalo, než se kniha na pulty doopravdy dostala. Expedice i rozvoz přece jen pár dnů trvá. Jenže internetový obchod zase fungoval okamžitě.
Soutěž skončila, já dojela z cest domů a zjišťovala, kolik se prodalo “Oříšků…” v měsíci listopadu.  Žasla jsem. Opravdu. Ale asi jinak, než vy teď myslíte.
Protože konečné číslo je  … 35.
Pevně věřím, že se jen někde stala chyba a prodaných výtisků je mnohem více, ale tohle číslo mi bylo oznámeno a tak je teď na mně, abych vyhlásila tři vítěze.
1. Jaroslav Franče tipoval…. 110 prodaných výtisků
2. Jana P. tipovala …………….116    ” “
3. Rojak tipoval ………………..129   ” “
Tři vítězové ode mne nyní mohou čekat mail s žádostí o adresu, na kterou jim knížku pošlu. Vám ostatním mohu jen doporučit, ať si ji koupíte. Protože je opravdu dobrá, nekecám. A zase sem na můj blog někdy nahlédněte. Pohádek a příběhů tu mám už zveřejněných spoustu – a třeba bude zase někdy i nějaká soutěž 🙂
Přeji Vám všem pěkné Vánoce a do nového roku jen to nejlepší. Zdraví, štěstí…, však to znáte.
Ať je Vám v roce 2019 jen dobře a máte dost času i na čtení.
Vaše Matylda

27 thoughts on “Soutěž o tři knihy “Rozlouskni oříšek”

  1. Ahoj, všechny zdravím 🙂 Soutěž skončila, ale protože nejsem doma a nejde mi se sem normálně se přihlásit, oznámím správný výsledek a vyhlásím tři vítěze až v sobotu 15. 12. odpoledne. Zatím zdravím 🙂 Vaše Matylda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *