Deník postarší dámy – Stavebnice bude? – 20.12.2019 -pátek

Deník postarší dámy – Stavebnice bude? – 20.12.2019 -pátek

ilustrační obrázek stavebnice

Tak haló, haló, na můj naštvaný mail z včerejšího večera se mi eshop ozval. Omluvili se a nabídli stavebnici novou, druhou si odvezou. A zase zádrhel, tentokrát z mé strany. Já si tady už několikrát stěžovala, že mne zlobí stahování fotek sem do počítače. Pokaždé musím někoho obtěžovat s prosbou o pomoc.  Když jsem se o to pokoušela naposledy někdy před třemi týdny, fotky jsem stáhla, počítač je uložil – a odmítl mi ukázat kam. Volala jsem tedy SOS synovi. Slyšela jsem v telefonu, jak si povzdechl, domyslela si, jak nade mnou zakroutil hlavou a připojil se. Fotky také nenašel (kiš kiš, já ti dám, povyšovat se nad matkou) a navíc foťák na mobilu je odmítl stáhnout znovu, prý žádné nové nemá. Syn je silná osoba, žádné takové výmluvy na něj neplatí a nakonec nad foťákem zvítězil.
Ale co teď? Což o to, stavebnice mám vyfocené, ale…. nakonec jsem i včera musela dát k brblavému čánku jen ilustrační foto stažené z internetu.
Tak mi držte palce, ať se s nimi domluvím i bez fotky.
Konec konců jsou viníky oni. I když jejich vstřícnost mne opravdu velmi mile překvapila. A něco poplést dokážeme všichni.
Tak mi držte palce, ať se to všechno do Vánoc stihne.  Zbývá nám už jen pondělí.

4 thoughts on “Deník postarší dámy – Stavebnice bude? – 20.12.2019 -pátek

  1. Tak stavebnice přišla 🙂 hurá, Ježíšek má dárky komplet. Ale už měl starosti, chudáček, co těm klukům nadělí, protože ji dostal až včera v poledne. 🙂

    1. Majo i Aničko, díky za podporu 🙂 Protože těžko bych klukům vysvětlovala, proč má jeden lepší a druhý horší stavebnici 🙂

  2. Já ty pěsti držím od včerejšího dne a ještě jsem je neotevřela 🙂 Tak snad vše klapne a na Vánoce budeš mít stavebnice doma!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *