Víte, co je to Bebo?

Víte, co je to Bebo?

Máte děti? Snažíte se žít zdravým stylem a v souladu s přírodou?
V tom případě by vám rozhodně neměl ujít český internetový obchod e-shop Bebo.
Na jeho stránkách si můžete si vybrat z bohaté nabídky potřeb pro malé děti a jejich maminky.
Pro děti zde nakoupíte oblečky, deky, krásné jednoduché hračky, české látkové pleny a doplňky k přebalování (podložky na přebalování, pytle na pleny, separační pleny a jiné).
Maminky si mohou vybrat nosící bundu, kabát nebo mikinu, které jim umožní nosit své miminko stále sebou.
Najdete zde voňavou a ekologickou přírodní kosmetiku. Oleje a olejíčky, koupelové oleje, deodoranty, jíly a další kosmetické přípravky. Také třeba dárkové sady, například  Dárkovou sadu pro novorozeně obsahující tři druhy olejíčků k ošetření jemné pleti miminek.
Jistě také  oceníte ekologické a přírodní prací i úklidové prostředky.
Možná vás také zláká ke koupi náramek či náhrdelník z jantarových korálků. O jantaru se říká, že má  preventivní i léčebné účinky.
Pokud byste se o tom chtěli dozvědět více, podívejte se na stránky obchodu. Zavolejte jim, napište nebo se zastavte přímo  v jejich kamenné prodejně v Liberci.  Můžete si zde  zboží vyzvednout a vyzkoušet, a také se zúčastnit různých kurzů.
Určitě budete spokojeni.                                                                                                                                               PR

9 thoughts on “Víte, co je to Bebo?

 1. Látkové pleny – to se už dneska “nenosí” – já měla jen látkové, pleny vyvařovala, prala v Tatramatce, žehlila ….. v dnešní době to maminky mají jednodušší.

  1. Já ych řekla, že začínají jít zase do módy. Hodně maminek na ně najíždí, hlavně ty, jejichž děti trpí ekzémy

   1. Hlavně se dávaly i čtyři pleny kojencům, aby jim dobře rostly nožičky …..s těmi papírovými se to nedá … ale to snad ví i dnešní maminky ..

    1. Jsou na to už přímo takové vložky, aby nožičky držely. To si ortopedi hlídají a stále doporučují 🙂

 2. Děkuji za informaci, zatím žádné miminko u nás nečekáme, kdyby přeci, předám informace dál.

 3. Kolegyně se mi svěřila, že bude už popáté babičkou, tak to dost věcí od našich dostane a ještě jí ten Bebo doporučím. Sama sice počítač nemá, ale její děti ano. Věřím, že si vyberou.

 4. Z miminkovských věcí naše vnučky už odrostly a hodně věcí naši mladí “skladují” u nás v pokoji na půdě. To by užilo ještě mnoho dětí, je to všechno jako nové. Bylo toho tolik, že dost věcí ani nenosily. Koukla jsem stejně na obchod. Jantarové věcičky se mi líbí. Já mám doma jantarové korále po babičce. Ty se opravdu nemění a jsou stále hezké.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *