Pro děti jen to nejlepší

Pro děti jen to nejlepší

Pro děti jen to nejlepší


Koupit dětské povlečení   vypadá tak snadně. Ale koupit povlečení kvalitní, takové, aby odpovídalo  požadavkům maminky i malého uživatele tak snadné už není.
Slyšeli jste už o internetovém obchodě Rodinnebaleni.cz?
Pojďte se mnou k nim nahlédnout.
Veškeré povlečení pro děti je vyrobeno ze 100% bavlny, všechny použité barvy jsou ekologické, nedráždivé a šetrné k jemné dětské pokožce. To omezuje možný výskyt různých kožních alergií a ekzémů. Při povlékání oceníte zapínání na zip. Povlečení se snadno pere, a ani při častém praní barvy nevyblednou.
Jako další vás určitě zaujme bohatý výběr motivů.
Na dětském povlečení do postýlek  to jsou  třeba obrázky medvídků, kočiček, kytiček.

Na dětském povlečení do velké postele děti upoutají hlavně pohádkové motivy, a těch je tady víc než dost.  Blesk Mc Quin, Mimoni, Spiderman. Princezny, postavičky z Ledového království, i klasický Krteček. Ten si drží prvenství už hodně dlouhou dobu.

Vybrali jste si?  Máte v něčem pochybnosti nebo si nevíte rady? Pošlete jim dotaz nebo přímo zavolejte. Rádi a ochotně vám na dotazy odpoví a při výběru toho nejlepšího dětského povlečení pomůžou.

PR

13 thoughts on “Pro děti jen to nejlepší

  1. Martinka byla dlouhou dobu zaujatá Hello Kitty, měli jsme jí všude, na povlečení, na hrnečkách, talířích, na kartáčku na zuby, prostě všude. Teď je ovlivněná starší vnučkou a jede u nás Hanah Montanah.

  2. Na Rodinnébaleni.cz jsem už objednávala a jsem spokojená. Budu ještě objednávat pro vnučku, protože už bude spát na velké posteli, tak aby měla u nás pěkné povlečení.

  3. Děcka tyto motivy milují a vypadají opravdu dobře. A když vidíte jak pod nimi spí je to jedna radost.

  4. Nikolka má teď na povlečení Mimoně – postavička pro mě ne dost povedená, ale budiž – dětem se líbí, a dospělým nemusí ….

  5. Dětské povlečení s medvídky a žirafami máme už za sebou, teď vládne Ledové království, nejen v posteli, ale i na malých polštářcích, osušce, dece i lampičce – jak stolní, tak i malé na zeď. To ovšem brzo asi vystřídá Prasátko Peppa :-)….

    1. Prasátko Pepa vede. A to i tak, že ho chce mít i na dortu k 5. narozeninám. To musí dcera objednat. Ode mě dostane klasický dort, který vezme zřejmě do školky. Druhá babička se chce taky “vytáhnout” a to by se už nesnědlo :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *