Nová knížka, tentokrát pohádková – Skřítek Borýsek a jeho kamarádi

Nová knížka, tentokrát pohádková – Skřítek Borýsek a jeho kamarádi

Ano, konečně jsem se dostala i k vydávání prvních pohádek.  Přitom pohádek mám nejvíc a také se nejvíc čtou. Jen jejich vydání zbrzdil Covid a další události.
Tahle knížka je tedy první pohádková. Jmenuje se Skřítek Borýsek a jeho kamarádi a podtitulek má Laskavé pohádky ze záhorovického lesa. Laskavé proto, že při čtení těch úplně prvních pohádek jsem nezávisle na sobě dostala několik komentářů se sdělením, že pohádky jsou úžasně laskavé. Doufám, že je tak budou vnímat i ostatní čtenáři.
Na podzim je naplánováno druhá e-kniha pohádek o Borýskovi, v létě by měla vyjít ještě nejméně jedna (možná dvě) pohádkové knížky, o princeznách a vílách, o zvířátkách nebo čertíkovi. Prostě co stihnu upravit.
Moc by potěšilo, kdybyste mi napsali, jak se vám tyto pohádky líbily. Nebo také nelíbily, co bych příště měla změnit nebo se tomu vyhnout.

Tak vás zatím aspoň takhle zdravím 🙂

 

6 thoughts on “Nová knížka, tentokrát pohádková – Skřítek Borýsek a jeho kamarádi

    1. Děkuji, Romane 🙂 Mrzí mne, že odpovídám tak pozdě, byla jsem zase marod a sem na Matyldu jsem vůbec nechodila. Ale zrovna dnes jsem sedla k počítači s úmyslem nachystat další pohádovou knížku k vydání 🙂

  1. Blahopřeji, pohádek není nikdy dost. Na nich je prima, že tam vždy vše dobře dopadne! Jsi v psaní velmi aktivní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *