Vyhrála jsem v soutěži s upozornujeme

Vyhrála jsem v soutěži s upozornujeme

Kdo z nás se občas nezúčastnil nějaké soutěže, sázky, nebo aspoň nepodal Sportku či si koupil los?

Asi by se takových lidí našlo málo.
Já patřím k těm, kdo občas rádi štěstí pokouší. Musím tedy říct, že výsledky mám minimální.

Na portále Upozorňujeme.cz, kde jsem členem, byla (kromě jiných) vyhlášena “Vánoční soutěž” se zajímavými cenami. Stačilo odpovědět na čtyři otázky, trefit se do vyhrávajícího pořadí – a mohli jste si vybrat výhru.

Já měla pořád spoustu jiných aktivit, takže jsem zapojení do ní neustále odkládala. Jednoho dne jsem objevila na portále upozornění, že soutěž o půlnoci končí, takže kdo chce ještě zkusit štěstí, má nejvyšší čas…
Dala jsem se do toho.

Přečetla si otázky, ke každé vyhledala a napsala odpověď – lidičky, nejen, že jsem měla všechno dobře, já se trefila i do pořadového čísla, které vyhrávalo!
Honem jsem vybírala cenu – mohla jsem volit ze čtyř nabídek.
Já si vybrala balení šesti láhví vín z vinařství Dvůr Pod starýma Horama. V úterý mi balíček přišel. Vybalila jsem tři láhve červeného, dvě bílého a jednu růžového značkového vína.
Raduji se.
Pozvu známé a kamaráda, a ochutnáme. Jen aby ho nakonec nebylo málo 🙂
P.S.
Už jsem si Dvůr pod starými horami vyhledala i na internetu. Mají sídlo zhruba třicet kilometrů od mého domu. Plánujeme, že si tam někdy vyjedeme na výlet a stavíme se v jejich restauraci na oběd.

14 thoughts on “Vyhrála jsem v soutěži s upozornujeme

  1. babicko11 nepiji, nikdy jsem k němu blízko neměla a teď už vůbec. Beru dost tabletek od doktorů a tak s alkoholem to míchat mi nepřijde rozumné.

  2. Teda tomu se říká štěstí. Já štěstí na výhry nemívám a tak raději ani žádné nehraji. A jaká byla ochutnávka vín. Nebolela z toho potom hlava?

  3. Každá výhra potěší, hlavně ta nečekaná … už se mi to párkrát stalo a i na Upozorňujeme poslední výhra není první. Už jsem se pochlubila dceři, ale ta je ještě víc zvědavá, než já … :-). Taky jsem už vyhrála vánoční stromeček, nebo celou plnou krabici syrečků 🙂 za odpověď na otázku, co mi jejich vůně připomíná. Asi se jim odpověď líbila, no a já podělila celou rodinu, hhi.

      1. Poslední dobou syrečky moc dobré nejsou, jsou tvrdé. Lepší je Romadur 🙂 – puch je skoro stejný, haha, ale chuť je lepší….

  4. Také gratuluji k výhře, každá potěší. A to, že jste se trefila do pořadového čísla – to je přímo paráda. Také jsem měla dvakrát štěstí – sice jinde, ale také jsem zírala. Jednou jsem na pořadové číslo 100 vyhrála dětskou cestovní postýlku a podruhé jsem na pořadové číslo 33 vyhrála mikrovlnnou troubu. Už je to asi pět let, ale pořád slouží :-).

  5. Také jsem vyhrála ve vánoční soutěži na upozorňujeme, vybrala jsem si diář a dostala ho vnučka pod stromek, musím říci, že diář byl luxusní. Je pravda, že každá výhra i ta nejmenší udělá radost, mě tedy udělala velikou. Pochutnejte si Matyldo i za mně, já alkohol nepiji už hodně dlouho. Tak ať Vám chutná.

    1. dotaz pro bobalku – proč nepijete vůbec alkohol, vždyť v malé míře je to lék :-), červené víno je zdravé a doporučují ho i doktoři a občas panák vodky zase roztahuje cévy. Taky tomu moc nedám, hlavně, že radím, že jo?? hahaha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *